Poskytované služby a pomoc

Nabízíme Pastevní i boxové ustájení, hříbárnu , výcvik,…. K dispozici přes 35 ha pastvin s členitým terénem ideálním pro koně s dýchacími potížemi i pro zdravý vývoj hříbat. Koně mají k dispozici seno nonstop, lesíky, potok, přístřešky, volná stáj i boxy 3,5 x 4. Celodenní dohled, veterinář v místě, krmení jadrné 2 – 5 x denně dle potřeb koně, pravidelné korektury kopyt, odčervování a vakcinace v ceně. Možnost pohybování koně, výcviku,.. Ceny od 1200,-/do 3.300,-měsíc. Nabízíme ustájení koní všech věkových kategorií – březí klisny, klisny s hříbaty,valachy i hřebce. Nabízíme hlídání klisen na porod, v případě jejich další připuštění i zajištění služeb s tím spojených. Máme zkušenosti s koňmi psychicky narušenými, špatně krmitelnými, dušnými ,schvácenými ustajujeme i koně po úrazech jako rekonvalescenci či sportovní koně na odpočinek po sezoně. Individuální přístup. Při ustájení 2 a více koní možno domluvit slevy. Info na. 608446538 pokud se nám nedovoláte zašlete sms ozveme se Vám.

 

Prodej zemědělských a hospodářských nadbytků

Darujeme velké množství cca 70 fůr kvalitního, čistého koňského hnoje stáří 1 – 5 let. Při větším odběru zajistíme nakládku. Info na 608446538

Více informací, individuální dohody či jiné formy pomoci je lépe domluvit osobně či po telefonu.Tel 608 446 538 pokud se nám nedovoláte zašlete sms ozveme se Vám.

 

Rehabilitační péče a rekonvalescence koní

Více informací, individuální dohody či jiné formy pomoci je lépe domluvit osobně či po telefonu.Tel 608 446 538 pokud se nám nedovoláte zašlete sms ozveme se Vám.

uživatelský obsah - vždy jako první článek - NEMAZAT!!!

--- infopanel ----

----socialní ikony----

.

.

.

.

.

.

Transparentní účet

Chcete-li nám přispět, zde najdete náš transparentní účet:

04_02_transparentni_ucet

Facebook