Koně nabízené k darování, umístění či prodeji

Nabízíme valacha Cardinal - info na tel 608446538

Hledáme nový domov vhodný pro valacha ČT Kardinál, narozen 2002. Po zlomenině PP (Plně zaléčeno! Při pohybu na pastvinách s kopcovitým terénem plně funguje ve všech chodech.) Vhodný pouze jen jako společník k druhému koni, tzn. NE na ježdění, občasné svezení ani povodění dětí!
Je to velmi hodný komunikativní koní, na veškeré ošetřování naprosto bezproblémový, zvyklý na el. ohradník, zvyklý ve stádě, u nás v režimu 24/7, zvyklý i na box.
Kontaktujte nás pouze plnoletí, zodpovědní zkušení zájemci. Podmínky kam valach půjde si budeme vybírat, vše podloženo smluvně. Nabízíme valacha k odprodeji či do bezplatného pronájmu. Záleží nám na tom kam půjde. Valacha umístíme max do 150 km od nás. Bývalí majitelé chtějí jezdit na občasné návštěvy, tak chtějí mít koníka poblíž, stejně tak my. Více info JEN na 608446538.

Obr

--------------------------------------------------------------------

Nabízíme k prodeji či do bezplatného pronájmu kobylku Letušku - info na tel 608446538

Rolinka-koňský domov důchodců nabízí k prodeji kobylu ČT, nar 12.05.2010, VKH 165. Původ kobylky zde. Chodově velmi výrazná.
Kobča je vhodná na chov a jako společník k druhému koni. Není vhodná na ježdění ani občasnému povození dětí! Letuška je zvyklá 24/7, na veškeré ošetřování je zlatá, ve stádě se snese s kýmkoli. Je to nenáročná krasavice. Po domluvě možno u nás připustit. Více informací pouze na telefonu 608446538. Cena 12.000,- kč. Pouze do prověřených podmínek a zodpovědných a zkušených rukou!

Letuska

--------------------------------------------------------------------

Nabízíme k prodeji či do bezplatného pronájmu kobylku Miss Fontaine - info na tel 608446538

Miss Fontaine kobyla A 1/1 nar :. 24.04.2001. Je to hodná, klidná kobča na veškeré ošetřování naprosto bezproblémová. Ve stádě submisivní. Zvyklá na el. ohradník, zvyklá ve stádě, u nás v režimu 24/7,. Vhodná pouze jen jako společník k druhému koni, tzn. NE na ježdění, občasné svezení ani povodění dětí! Kontaktujte nás pouze plnoletí, zodpovědní a zkušení zájemci. Podmínky kam Fontain půjde si budeme vybírat, vše podloženo smluvně. Miss Fontain nabízíme k prodeji či do bezplatného pronájmu. Záleží nám na tom kam půjde. Více info JEN na 608446538.

Obr

--------------------------------------------------------------------

Nabízíme k prodeji či do bezplatného pronájmu kobylku Golden Dream - info na tel 608446538 

Golden Dream, kobyla A 1/1, nar. 4.2.1998. Je to hodná, milá, klidná a mazlivá kobča, na veškeré ošetřování naprosto bezproblémová. Ve stádě submisivní. Zvyklá na el. ohradník, zvyklá ve stádě, u nás v režimu 24/7. Vhodná pouze jen jako společník k druhému koni, tzn. NE na ježdění, občasné svezení ani povodění dětí! Kontaktujte nás pouze plnoletí, zodpovědní a zkušení zájemci. Podmínky kam Goldenka půjde si budeme vybírat, vše podloženo smluvně. Golden Dream nabízíme k prodeji či do bezplatného pronájmu. Záleží nám na tom kam půjde. Více info JEN na 608446538. 

Obr_prodej

uživatelský obsah - vždy jako první článek - NEMAZAT!!!

--- infopanel ----

----socialní ikony----

.

.

.

.

.

.

Transparentní účet

Chcete-li nám přispět, zde najdete náš transparentní účet:

04_02_transparentni_ucet

Facebook