Umístění koně na dožití

Pokud k nám chcete umístit koně, máme dvě varianty.
Chcete-li, aby kůň k nám daný, tu zůstal na dožití, je nutné přispívat měsíčně na jeho krmivo, péči, vitamíny a jiné, a to minimální částkou:

    • za pony (VKH do 130cm ) 3.800,- Kč / měsíčně
    • menší koně do VKH 150 4.800,- Kč / měsíčně
    • ostatní plemena 6.000,- Kč/ měsíčně.

Tyto ceny jsou v případě pastevního ustájení. Pokud bude kůn vyžadovat box, cena se navýší o náklady na stelivo , práci, atd…

Pokud nepožadujete, aby zde kůň zůstal na dožití a my jej můžeme umístit dál či se pokusit najít mu nové vhodné majitele, pak zaplatíte pouze vstupní poplatek, který je za ponyho 10.000,-kč a velkého koně 20.000,- Kč. Tento poplatek lze snížit nebo odpustit po domluvě lidem sociálně slabým, ve finanční tísni či tíživé os. situaci.

U koní k nám daných nad věk 20 let je nutné uhradit i částku za budoucí veterinární provedení eutanazie a odvozu do kafilérie. Tato částka je 10.000,- Kč pro koně nad váhu 500kg. U poníků a menších koní dle domluvy s ohledem na váhu koně. Toto budem požadovat i u koní mladších, budou-li ve špatném zdravotním stavu.

Koně, které k nám budete chtít umístit, musejí mít udělané aktuální krve na IA, musí být vakcinovaní a spolu s nimi je nutné dovézt pastu na odčervení, stejně jako jejich dokumentaci.

Více informací, individuální dohody či jiné formy pomoci je lepší domluvit osobně si po telefonu - 608 446 538. Pokud se nedovoláte, zašlete SMS, ozveme se Vám.

uživatelský obsah - vždy jako první článek - NEMAZAT!!!

--- infopanel ----

----socialní ikony----

.

.

.

.

.

.

Transparentní účet

Chcete-li nám přispět, zde najdete náš transparentní účet:

04_02_transparentni_ucet

Facebook