Umístění koně na dožití

Pokud k nám chcete umístit koně, máme dvě varianty.
Chcete-li aby kůň k nám daný tu zůstal na dožití, je nutné přispívat měsíčně na jeho krmivo, péči, vitamíny a jiné a to minimální částkou za pony (VKH do 120cm ) 1.500,- Kč / měsíčně , menší koně do VKH 150 2.500,- Kč / měsíčně ostatní plemena 3.000,- Kč/ měsíčně. Tyto ceny jsou v případě pastevního ustájení. Pokud bude kůn vyžadovat box cena se navýší o náklady na stelivo atd…

Pokud nepožadujete aby zde kůň zůstal na dožití a my jej můžeme umístit dál či se pokusit najít mu nové vhodné majitele, pak zaplatíte pouze vstupní poplatek, který je za ponyho 3.000,-kč a velkého koně 5.000,- Kč. Tento poplatek lze snížit nebo odpustit po domluvě lidem sociálně slabým, ve finanční tísni či tíživé os. situaci.

Koně, které k nám budete chtít umístit musejí mít udělané aktuální krve na IA, musí být vakcinovaní a spolu s nimi je nutné dovézt pastu na odčervení.

Více informací, individuální dohody či jiné formy pomoci je lépe domluvit osobně či po telefonu.Tel 608 446 538 pokud se nám nedovoláte zašlete sms, ozveme se Vám.

uživatelský obsah - vždy jako první článek - NEMAZAT!!!

--- infopanel ----

----socialní ikony----

.

.

.

.

.

.

Transparentní účet

Chcete-li nám přispět, zde najdete náš transparentní účet:

04_02_transparentni_ucet

Facebook