Komerční ustájení pastevní i boxové

Nabízíme pastevní i boxové ustájení v kopcovité krajině Jizerských hor pro klisny, valachy i hřebce všech věkových kategorií. Pastevní ustájení zahrnuje v ceně umístění koně na rozsáhlých udržovaných pastvinách ( 25ha ) s přístřešky, lesíky, potokem v přítomnosti dalších koní. Neustálý dohled, přístup k senu, vodě, minerálnímu či solnému lizu, pravidelně příkrm (oves černý mačkaný, slad, řep.řízky, více druhů granulí (vojtěška, herbal adt.), kukuřičné lupínky, chaff, vitamíny a minerály, pangamin, ostropestřec (krmná dávka se uzpůsobuje dle sezóny).

Boxové ustájení zahrnuje v ceně umístění koně ve vzdušné stáji v boxe 3,5 x 4m, vodění do výběhů, pohybování, dekování, místování 2x denně, podestýlka sláma či piliny (dle přání majitele), celodenní přístup k vodě, liz ve výběhu, krmení senem + 2 – 5x denně příkrm (oves černý mačkaný, slad, řep.řízky, více druhů granulí (vojtěška, herbal adt.), kukuřičné lupínky, chaff, vitamíny a minerály, pangamin, ostropestřec (krmná dávka se uzpůsobuje dle sezóny). K dispozici travnatá jízdárna vedle stáje, základní skokový materiál, možno dohodnout trenéra.

Dále nabízíme možnost výcviku koně, práce s mladými koňmi, problémovými koňmi formou přirozené komunikace. Individuální přístup ke každému koni. Zkušenosti s koňmi po úrazech, dušnými, schvácenými, špatně krmitelnými i psychicky narušenými. Možno ustájit i koně na dožití či na odpočinek po sezóně u sportovních koní. Nabízíme také hlídání klisen při porodu, případně zajistíme služby s dalším připuštěním klisny u nás.

Zkušený veterinář v místě. Krásné okolí pro vyjížďky či procházky (Ještěd, Krkavčí skály, Zlatá výšina apod.). Zázemí pro majitele.

Ceny ustájení najdete v našem Ceníku.

  • Pro pastvu koní máme k dispozici více jak 35 ha pastvin s členitým terénem, který je ideální pro koně s dýchycími potížemi a pro zdravý vývoj hříbat.
  • V místě je lesík, potok, přístřešky, boxy 3,5 x4 metrů.
  • Maximální chovatelská i veterinární péče, kvalitní krmení a stálý dohled na koně.
  • Pravidelné korektury kopyt, odčervování a vakcinace v ceně.
  • Ustájení již od 2.500 Kč za měsíc.
  • Ustájení je možné pro koně všech věkových kategorií.
  • Ustájíme také březí klisny či klisny s hříbaty
  • Prostředí je vhodné pro rekonvalescenci sportovních koní, ale i pro hříbata či koňské důchodce

V případě dalších dotazů či zájmu o ustájení koně nás můžete kontaktovat prostřednictvím emailové edresy info@rolinka.cz nebo telefonicky na čísle +420 608 446 538. Samozřejmě uvítáme, když se k nám přijedete podívat a sami posoudíte, zda-li je naše nabídka komerčního ustájení tím, co pro svého koně hledáte.

Další možnosti spojení a mapu naleznete v části kontakty.

uživatelský obsah - vždy jako první článek - NEMAZAT!!!

--- infopanel ----

----socialní ikony----

.

.

.

.

.

.

Transparentní účet

Chcete-li nám přispět, zde najdete náš transparentní účet:

04_02_transparentni_ucet

Facebook