Adoptujte si či darujte adopci některého z našich důchodců

Připravily jsme pro Vás zajímavý nápad - dárkové karty na možnou adopci některých vhodných obyvatel tohoto domova. Adoptovat mohou jak fyzické, tak právnické osoby, takže pokud se jako firma rozhodnete pomoci, tak budete vítáni ;)
Na všechny částky je možné vystavit darovací smlouvu pro odečet z daní.

Dárková karta je velikosti A5, barevná, zalaminovaná. Karty vytvářela Pavla Kůsová (samozřejmě zdarma), takže uděláte velkou radost i jí, pokud o ně budete mít zájem, byť i za minimální částku příspěvku, který se ani neprojeví na rodinném rozpočtu, ale může při pravidelném zasílání velmi pomoci jinde. Vybraného koníka můžete samozřejmě přijet navštívit, přivézt mu něco na zub nebo třeba čištění, ohlávku, cokoli, to bude jen a jen na vás. ;))

Kdo bude chtít, bude uveden na webu www.rolinka.cz u daného koníka jako adoptivní rodič, ale pokud je někdo, kdo chce jen kartu, ale uveden být nechce, tak i to je samozřejmě možné, vše je na dohodě ;))

Objednávejte, prosím, ve znění:

  • Jméno koně, o jehož adopci máte zájem
  • Typ adopce (úplná, částečná)
  • Typ platby (měsíční, jednorázová)
  • Částka
  • Pro koho bude koník adoptován (tj. kdo bude uveden na kartě jako adoptivní rodič(e)
  • Adresu pro zaslání karty
  • Potvrzení o platbě na zvolené období / první měsíc.


Objednávky jsou možné na mém emailu, případně na polakovazuzana@seznam.cz.
U úplných adopcí není možné zaručit, že se neozve někdo dříve, v takovém případě rozhoduje čas doručení emailu.

Úhradu provádějte, případně příkazy nastavujte, na transparentní účet o.s. Rolinka: 2400203279/2010. Do zprávy pro příjemce uvádějte jméno adoptovaného koně.

Veškeré informace k možnostem adopce naleznete níže, kdyby cokoli, tak se ptejte. A hlavně, když jsou ty Vánoce, tak by bylo hezké, kdyby se našlo pár nadšenců, kteří by takto pomohli koníkům v domově, kteří si často prošli peklem u předchozích majitelů a nyní se mají dobře a můžou se mít ještě líp, když jim jejich adoptivní rodiče pomohou byť i malou částkou zasílanou pravidelně :)

Popis adopce:
1) Darujte částečnou adopci některého z našich důchodců. U částečné adopce je možné zvolit jakoukoliv částku, kterou chcete vybranému koníkovi pomoci. Je možné vybrat si buď jednorázovou platbu za určité období dopředu (např. částečně adoptujete koníka na půlroku s částkou 100,-Kč/měsíc a uhradíte ji při objednání dárkové karty, tj. zaplatíte jednorázově 600,- Kč), anebo zvolíte měsíční úhradu dané částky po dobu adopce. V prvním případě bude na dárkové adopční kartě uvedeno na jaké období je adopce uhrazena (např. od 1.1.2014 do 1.6.2014) - viz. fialová dárková karta, v druhém pak bude uveden počátek adopce (např. od 1.1.2014), ukončení bude záviset na Vás, do kdy budete svého adoptovaného koníka podporovat - viz. modrá dárková karta. Jako částečný adoptivní rodič(e) budete uveden(i) na webu www.rolinka.cz u daného koníka jako adoptivní rodič(e), můžete "svého" koníka po dohodě navštívit, přivézt mu oblíbené pamlsky. Předem upozorňujeme, že ježdění není na těchto koních umožněno. Dále je možné na přání vyfotit Vás s Vaším částečně adoptovaným koníkem.
2) Darujte úplnou adopci některého z našich důchodců. Pravidelným zasíláním adopčního poplatku ve výši 2.000,- Kč / měsíc získáte výhradní adopci zvoleného koníka, tzn. během trvání Vaší adopce nemůže být koník nabízen k adopci ani adoptován někým jiným. Na dárkové adopční kartě pak bude uveden počátek adopce (např. od 1.1.2014), ukončení bude záviset na Vás, do kdy budete svého adoptovaného koníka podporovat - viz. zlatá dárková karta. V rámci úplné adopce bude adoptivní rodič(e) uveden(i) na webu www.rolinka.cz u daného koníka jako adoptivní rodič(e), informován(i) prostřednictvím emailu či facebooku (označení) o zásadních novinkách, nových fotkách a událostech. Jako výhradní adoptivní rodič můžete "svého" koníka po dohodě navštívit, přivézt mu oblíbené pamlsky, a pokud to jeho zdravotní stav (fyzický i psychický) dovoluje, tak jej třeba vyčistit nebo vzít na krátkou procházku s doprovodem. Předem upozorňujeme, že ježdění není na těchto koních umožněno. Dále je možné na přání vyfotit Vás s Vaším zcela adoptovaným koníkem. Předem děkuji všem, kteří využijí tuto možnost darovat někomu opravdu cenný dar - pomoc živému koníkovi, který to neměl v životě zrovna lehké a zároveň radost a specifickou krásu, kterou mají snad jen zvířátka.

Ale pro zájemce o nekoňskou adopci nabízíme i možnost adoptovat některou z našich kraviček :)) Prostě výběr je bohatý, tak neváhejte. ;)))

Filip_vanahrova_1 Zieglerova_lolinka Uplna_neomezena_uprav

uživatelský obsah - vždy jako první článek - NEMAZAT!!!

--- infopanel ----

----socialní ikony----

.

.

.

.

.

.

Transparentní účet

Chcete-li nám přispět, zde najdete náš transparentní účet:

04_02_transparentni_ucet

Facebook